Listopad 2016

Saloos hydrofilní odličovací olej | RECENZE

29. listopadu 2016 v 12:13

Krásný den.

Pro dnešní den si dáme krátkou recenzi. To, že miluji značku Saloos už jsem si asi všimli. :D A proto dnešní článek bude opět o produktu, který tato značka vyrábí. A aby toho nebylo málo, můžete se těšit na dva další produkty, ale o těch si povíme až někdy jindy.. Odkaz na stránky Saloos ZDE.
Tento levandulový hydrofilní odličovací olej je vhodný pro všechny typy pleti (ano i na problematickou.) Díky obsahu levandule má tento olej protizánětlivé a zklidňující účinky. Parfemace oleje je velice příjemná a nijak nedráždivá.
Olej při odličování nijak nedráždí a nevysušuje oční okolí. Ba naopak.. Od doby co tento olej používám, jsem zaznamenala, že mé oční okolí je krásně zhydratované, není vůbec vysušené a je jemné na dotek.
Tento olej používám dvěma způsoby. První způsob používám vždy, když se mi večer už fakt nechce odličovat a jsem unavená z práce. Normálně si olej naliji do dlaní, smíchám s trochou vody a krouživými pohyby rozmazávám po obličeji. Po rozetření olej smyji vodou. Tento způsob je velice rychlý a nesmírně mi vyhovuje.
Druhý způsob, který používám je také velice jednoduchý. Na vatový tampon dám pár kapek vody a oleje a klasickým způsobem provádím odličování.
Já doufám, že se vám má dnešní rychlá recenze líbila. Pokud i vy máte nějaký odličovací olej od značky Saloos, určitě mi dejte dolů do komentářů vědět, jak jste s ním spokojení.
Přeji vám krásný zbytek dne.
Veru.