Duben 2017

Cukrový peeling proti černým tečkám od Holika Holika

3. dubna 2017 v 23:54
Krásný večer přeji, včera bylo venku přímo nádherně. Stačila jsem sice dopsat recenzi, ale jak jsem šla ven, tak jsem na ni zapomněla a nevydala jsem ji. Dneska jdu na kávu a ještě půjdu do přírody s detektorem, takže raději publikuji recenzi teď, než abych zase zapomněla. Doufám, že Vy si užíváte také venku nádherného počasí.
Dneska bych Vás ráda seznámila s cukrovým peelingem proti černým tečkám od značky Holika Holika. Jedná se o korejskou značku, kterou dost lidí chválí, proto jsem si chtěla od ní pořídit nějaké produkty, nejprve jsem zkusila peeling na černé tečky, protože se mi na nose dělají neustále.
Peeling mám z e-shopu Notino.cz, kde mají vcelku dost produktů od této značky, takže si u nich zase nějaký příště objednám.
A jaký je tento cukrový peeling? Mrkněte do celého článku.
Holika Holika - Pig nose, cukrový peeling proti černým tečkám stojí 169Kč. Nepřijde mi to moc, nejprve jsem si myslela, že budu mít peeling hned pryč, protože je ho docela málo, ale na nos a bradu použiji vždy malinké množství, takže přesně po měsíci ještě peeling mám tak na cca 10 dní.
Peeling nepoužívám každý den a ani by se neměl používat každý den. Takže 2x-3x za týden ho vytáhnu a použiji ho především na nos, bradu a na střed čela. Stačí si vzít mezi dva prsty malé množství a vystačí skoro na celý obličej.
Jelikož je to cukrový peeling, tak je opravdu velmi hrubý, takže na citlivou pokožku opravdu není. Vůně je nic moc. Je jemná, není vtíravá, taková decentní a ani se nedá pořádně popsat. Řekla bych, že voní jako takový ty drahý krémy. Na obličeji pak vůně cítit není.
Peeling by měl odstranit černé tečky, vyživovat pleť, redukovat tvorbu mazu, čistit póry, zmírňovat tvorbu pupínků a pleť by měla zůstat krásně hebká. Je to pravda?
Asi chápete, že jsem ho musela prostě otestovat. Černé tečky mám málo, ale jdou dost na nose vidět, takže se jich snažím zbavit.
Černé tečky peeling prostě neodstraní, to je nemožné, musí se vymáčknout, ale musím říct, že se mi díky tomuto peelingu černé tečky tolik nevytváří. Mám jich daleko méně a nejsou tak velké, takže opravdu peeling zmírňuje tvorbu černých teček, dokonce se mi nedělají ani takové ty bílé pupínky.
Peeling póry skvěle vyčistí a odstraní maz, i když mám suchou pleť, tak mi peeling vyhovuje. Nevysušuje mi pokožku, odstraní mi jemně maz z nosu i brady. Takže spokojenost.
Pleť mám po peelingu krásně hebkou a vyživenou. Je takový vláčná, že nepotřebuje ani krém.
Já jsem s peelingem spokojená. Stačí mi, že už se mi díky němu nevytvářejí černé tečky a hlavně mi nevysušuje pokožku. Mám suchou pleť a peeling mi vyhovuje.
Znáte tento cukrový peeling? Nebo máte nějakou zkušenost se značkou Holika Holika?

ČLÁNEK JE ČISTĚ A POUZE Z MÉ HLAVY,NENÍ NIKÝM SPONZOROVANÝ.